Zapraszamy do zapoznania się z Cennikiem poniżej - ceny obowiązują dla Warszawy i okolic, ale gramy oczywiście w całej Polsce - zapraszamy do kontaktu.Zespół jazzowy - duet instrumentalny

2x45 min. Gitara jazzowa i kontrabas - nienarzucające się, ciemne brzmienie oraz wzajemna interakcja przy jednoczesnym szacunku dla formy i kompozycji. Idealny skład na niewielką kolację i muzykę w tle. Własne nagłośnienie do 50 osób gratis.
POSŁUCHAJ MP3Zespół jazzowy - duet

2x45 min. Gitara jazzowa i klasyczna - piękne współbrzmienie dwóch - bardzo różnych - gitar. Standardy jazzowe, szacunek dla wielkich mistrzów jazzu, ale jednocześnie nowoczesne, autorskie aranżacje. Nagłośnienie do 50 osób gratis
POSŁUCHAJ MP3

Zespół jazzowy Warszawa - trio

3x45 min. Kameralny skład instrumentalny dla wymagających klientów. Gitara jazzowa, kontrabas i perkusja jazzowa, dodadzą sznytu i charakteru Państwa wieczorowi. Skład również odpowiedni na małe imprezy (perkusja wcale nie musi być głośna)
POSŁUCHAJ MP3

Zespół jazzowy Warszawa - trio

3x45 min. Zmysłowy żeński wokal zamiast perkusji - daje bardziej soulowe brzmienie zespołu - pojawia się warstwa tekstowa, ale kosztem rytmiki (brak podpory rytmicznej w postaci perkusji).

Kwartet jazzowy

3x45 min. Kwartet instrumentalny - pełne brzmienie zespołu instrumentalnego. Okrągłe współbrzmienie saksofonu i gitary podparte swingową sekcją rytmiczną - odpowiednie zarówno jako muzyka tła, jak i koncert.
POSŁUCHAJ MP3

Kwintet jazzowy

3x45 min. Do tria z wokalem dodajemy perkusję - pełne brzmienie soulowo-jazzowe z wokalistką na pierwszym planie. Idealne na koncert i uroczystą kolację. Kwartet z wokalem wymaga zewnętrznego nagłośnienia.
POSŁUCHAJ MP3


Oprawa muzyczna impreza szyta na miarę - jeśli powyżej nie znaleźliście Państwo interesującego składu osobowego, instrumentalnego - prosimy również o kontakt z nami. Środowisko jazzowe jest dość małe i każdy z nas ma szerokie znajomości pośród innych instrumentalistów. Jeśli więc z jakiegoś powodu nie wyobrażacie sobie Państwo oprawy muzycznej Państwa eventu bez trąbki lub puzonu - też nie będzie to dla nas stanowiło problemu - jesteśmy w stanie zaproponować zespoły skrojone pod Państwa event. Wesela, bankiety, uroczyste gale, kolacje, spotkania biznesowe - z przyjemnością pomożemy przy doborze odpowiedniego składu zespołu.

Również w zaproponowanych wyżej składach możemy manewrować instrumentami i instrumentalistami - to tylko przykładowe konfiguracje. Można np. stworzyć inne trio instrumentalne, gdzie zamiast perkusji znajdzie się saksofon (saksofon tenorowy, gitara jazzowa, kontrabas). W każdym z wymienionych składów można użyć gitary basowej zamiast kontrabasu. Zachęcamy oczywiście do korzystania z szerszych składów - każdy dodatkowy instrument wnosi nową wartość, nie należy się obawiać, że perkusja spowoduje, ze występ zespołu będzie zbyt głośny - pamiętajmy, że mówimy o perkusji jazzowej, w której częśto używa się tzw. miotełek zamiast pałek i często innne instrumenty są akustycznie głośniejsze niż perkusja (np. trąbka czy saksofon). Obecność perkusji powoduje natomiast, że całość się ładnie "skleja" - rytm jest nieodzownym i niezwykle istotnym elementem każdego gatunku muzycznego, jazzu w szczególności! Nie należy się też obawiać, czy zespół cztero- czy pięcioosobowy nie będzie za duży do małego pomieszczenia. Wielkokrotnie graliśmy w składach powyżej tria w dla kilkudziesięciu osób, w mikroskopijnych przestrzeniach i zawsze się to doskonale sprawdza.