Zapraszamy do zapoznania się z Cennikiem poniżej - ceny obowiązują dla Warszawy i okolic, ale gramy oczywiście w całej Polsce - zapraszamy do kontaktu.Zespół jazzowy - duet instrumentalny

2x45 min. Gitara jazzowa i kontrabas - nienarzucające się, ciemne brzmienie oraz wzajemna interakcja przy jednoczesnym szacunku dla formy i kompozycji. Idealny skład na niewielką kolację i muzykę w tle. Własne nagłośnienie do 50 osób gratis.
POSŁUCHAJ MP3Zespół jazzowy - duet

2x45 min. Gitara jazzowa i klasyczna - piękne współbrzmienie dwóch - bardzo różnych - gitar. Standardy jazzowe, szacunek dla wielkich mistrzów jazzu, ale jednocześnie nowoczesne, autorskie aranżacje. Nagłośnienie do 50 osób gratis
POSŁUCHAJ MP3

Zespół jazzowy Warszawa - trio

3x45 min. Kameralny skład instrumentalny dla wymagających klientów. Gitara jazzowa, kontrabas i perkusja jazzowa, dodadzą sznytu i charakteru Państwa wieczorowi. Skład również odpowiedni na małe imprezy (perkusja wcale nie musi być głośna)
POSŁUCHAJ MP3

Zespół jazzowy Warszawa - trio

3x45 min. Zmysłowy żeński wokal zamiast perkusji - daje bardziej soulowe brzmienie zespołu - pojawia się warstwa tekstowa, ale kosztem rytmiki (brak podpory rytmicznej w postaci perkusji).

Kwartet jazzowy

3x45 min. Kwartet instrumentalny - pełne brzmienie zespołu instrumentalnego. Okrągłe współbrzmienie saksofonu i gitary podparte swingową sekcją rytmiczną - odpowiednie zarówno jako muzyka tła, jak i koncert.
POSŁUCHAJ MP3

Kwintet jazzowy

3x45 min. Do tria z wokalem dodajemy perkusję - pełne brzmienie soulowo-jazzowe z wokalistką na pierwszym planie. Idealne na koncert i uroczystą kolację. Kwartet z wokalem wymaga zewnętrznego nagłośnienia.
POSŁUCHAJ MP3