Zespół jazzowy - kolędy

Specjalnie na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Państwa ofertę występu z kolędami w aranżacjach jazzowych. Proponujemy kolędy w duecie (gitara, wokal) lub trio (dodatkowo kontrabas). Ceny to odpowiednio 1600 i 2400 PLN. Zapraszamy do odsłuchania krótkiego dema: DUET TRIO

Zespół jazzowy - duet instrumentalny

Gitara jazzowa i saksofon tenorowy - nienarzucające się brzmienie oraz wzajemna interakcja przy jednoczesnym szacunku dla formy i kompozycji. Idealny skład na elegancką kolację. Własne nagłośnienie do 50 osób w cenie.
Zespół jazzowy - duet

Głos i gitara jazzowa w pełnej harmonii. Klimat, nastrój, wyjątkowe brzmienie, doskonałe na małe spotkania. Własne nagłośnienie do 50 os. w cenie.

Zespół jazzowy Warszawa - trio

Kameralny skład dla wymagających klientów. Wokal, gitara jazzowa oraz kształtny kontrabas dodadzą sznytu i charakteru Waszemu wieczorowi.

Zespół jazzowy Warszawa - trio

Saksofon zamiast kontrabasu daje bardziej jazzowe brzmienie zespołu - dużo interakcji między instrumentalistami, ale kosztem rytmiki (brak podpory rytmicznej w postaci basu).

Kwartet jazzowy

Do składu tria dodajemy perkusję - dla zwiększenia energii muzycznego przekazu. W składzie z perkusją wymagany realizator dźwięku i nagłośnienie (wycena indywidualna)

Kwintet jazzowy

Do kwartetu dołącza saksofon tenorowy - pełny skład dla okazji nie uznających kompromisów.