Pasek postępu - zespół jazzowy

Muzycy


Zapraszamy do zapoznania się z informacjami nt. muzyków zespołu - zespół występuje w różnych składach - zarówno instrumentalnych, jak i z wokalem.

Poznaliśmy się któregoś letniego, choć już chłodnego wieczoru. W jednym z warszawskich klubów nieśpiesznie popijaliśmy lemoniadę rozmawiając o muzycznych inspiracjach, a także bogatych scenicznych planach. Jeszcze nie wiedzieliśmy czy będzie nam po drodze…

Wkrótce narodził się zespół, w którym łączymy nasze doświadczenia, wrażliwość i pasję w charakterystyczne współbrzmienie. Proponujemy m.in. jazzowe aranżacje utworów Alicii Keys, Sixto Rodrigueza (Sugarman), Czesława Niemena, a także amerykańskie standardy i bossa novy. W trakcie gry zapominamy się po to, by wydobyć dla słuchaczy pełną gamę emocji, wrażeń i odczuć. Podczas prób nie stronimy od zażartych dyskusji, co do aranżacji i sposobu wydobycia dźwięków. Dużo jest śmiechu oraz żartów Michała, które nie zawsze rozumiemy, choć niezmiennie lubimy! Potem zostaje już tylko muzyka.

Na ekskluzywnych koncertach, eventach, czy bankietach chcemy zapewnić słuchaczom wyjątkowe przeżycia oraz niezwykłą, smaczną muzyczną ucztę.

Magdalena Hamer


Wokalistka, autorka tekstów. Wielokrotnie występowała w Klubie Tygmont w Warszawie oraz na scenach w Polsce. Uczestniczka Konkursu Wokalistów Jazzowych w Zamościu, zajęła pierwsze miejsce na Konkursie Wokalistów w Centrum Kultury Artbem. Uczyła się u piosenkarek doświadczonych na krajowych oraz zagranicznych scenach m.in. Magdy Navarrete, w Szkołach Muzycznych: im. Krzysztofa Komedy, im. Karola Kurpińskiego oraz na licznych warsztatach muzyki etnicznej z różnych zakątków świata.

Jakub Żołubak


Gitarzysta jazzowy, kompozytor. Edukację pobierał z rąk najlepszych polskich gitarzystów - Artura Lesickiego i Janusza Konefała, we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Uczestnik licznych warsztatów gitarowych i jazzowych, nauczyciel, autor rozpowszechnionych w kilku tysiącach egzemplarzy multimedialnych kursów gry na gitarze.

Michał Mościcki


Kontrabasista, basista. Uczeń Państwowej Szkoły II stopnia im. J. Elsnera w Warszawie oraz Wydziału Jazzu przy ul. Bednarskiej. Uczestnik warsztatów w całej Polsce, instrumentalista o szerokich horyzontach muzycznych, grający jazz, klasykę, a także muzykę rozrywkową w różnorodnych składach.

Jakub Miarczyński


Perkusista, improwizator, muzyk współpracujący głównie z zespołami wykonującymi szeroko pojętą muzykę jazzową, udzielający się sesyjnie. Kocha muzykę niosącą ze sobą autentyczne emocje, bez względu na gatunek czy stylistykę. Laureat wielu ogólnopolskich i zagranicznych festiwali i konkursów. Jean – Paul Bourelly powiedział o nim “The kind of drummer who makes his band sound better”.

Mateusz Chorążewicz


Saksofonista, kompozytor, aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie saksofonu jazzowego Macieja Obary. Wraz z akademickim Big Bandem występował na festiwalu Jazz Jantar 2013. Były członek zespołu instrumentalnego Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

Duży zespół jazzowy

Mały zespół jazzowy

Kwartet

Duet gitara/kontrabas

Opis kwartet

Opis Duet gitara/kontrabas

Kwartet z wokalem

Duet gitara/gitara

Opis kwartet z wokalem

Opis Duet gitara/gitara

Kwintet z wokalem

Trio instrumentalne

Opis kwintet z wokalem

Opis trio instrumentalne

Trio z wokalem

Opis trio z wokalem

Inne składy osobowe - duże i małe zespoły jazzowe - jazz na miarę

Opis